Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
1337

Hizmet İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hizmet cancel
Sektöründe Öncü Firma
Yolcu Hizmetleri Memuru
Sektöründe Öncü Firma
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Migros Ticaret A.Ş.
Beşiktaş Bölge Satış Danışmanı
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 27 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Hizmet Sektörü İş İlanları

Çok sayıda şehirde çalışma olanağı bulunan hizmet sektöründe pek çok farklı şirketi araştırabilir ve incelemelerde bulunabilirsin. Bu sektörde faaliyet gösteren pek çok şirket bulunur. Otellerde resepsiyonist olarak çalışabilir dilersen pazarlama şirketlerinde satış elemanı olarak çalışabilirsin. Ayrıca niteliklerin doğrultusunda yine bu yerlerde aşçı olarak çalışma imkanı bulabilirsin. Başvurmak istediğin şirketin senden istediklerine başvuru yaptığın ilanın ilgili kısımlarından öğrenebilirsin. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan ve bu şirketlerin senden istediği mesleki becerilere sahip olduğunu düşünüyorsan kariyer.net’teki hizmet sektörü iş ilanları fırsatlarına başvurunu tamamlayarak çalışma olanağı bulabilirsin. 

Hizmet Sektörü İş Olanakları

Güncel hizmet sektörü iş ilanları için açılan kategorilerde birçok firmada çalışma olanağı bulabilirsin. Bu sektörde çalışmayı düşünenler için farklı firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarını inceleyebilir ve bu firmaların beklentilerini öğrenebilirsin. Çalışmak istediğin şehirde bulunan giyim firmalarında satış yöneticiliği yapabilir veya ithalat ihracat sorumlusu olarak çalışabilirsin. Bu firmalar, senin departmana uygun olup olmadığını ölçen birtakım koşullar sunar. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan ve gerekli mesleki becerilere sahip olduğunu düşünüyorsan yayınlanan iş ilanlarına başvurularını tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.

Hizmet Sektörü İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu sektörde hizmet veren firmalarda çalışmayı düşünenler için iş ilanlarına başvuru yaparken birtakım durumlara dikkat etmesi beklenir.

  • Hizmet sektörü çok geniş kapsamlı olmasından dolayı çalışma imkanının en geniş olduğu sektör arasında yer alır. Bu sektörde otellerde, marketlerde, hastanelerde, inşaat firmalarında kendini göstermek üzere yayınlanan çok sayıda iş ilanından yetkinliklerine göre filtreleme yapman gerekir.
  • Hizmet sektörü iş ilanları bayan veya bay kategorisinde yayınlamış olduğu iş ilanlarında farklı departmanları araştırarak bu sektörde senin için uygun olan birim ve departmanların senden beklediği koşulları öğrenebilirsin.
  • İş ilanına başvurduğun kurumun senin ikamet adresine yakın olup olmadığını inceleyebilirsin. 

Hizmet sektöründe çalışabileceğim meslekler nelerdir?

Hizmet sektöründe çalışmayı düşünenler için yayınlanan iş ilanlarında belirtilen departmanları araştırarak sahip olduğun kriterlerle karşılaştırma yapabilirsin. Kariyer.net’te Hizmet sektörü eleman arayan firmalar tarafından yayınlanan illanlarda çalışmak üzere farklı şehirlerde satış direktörlüğü yapabilir ya da bu firmaların finans departmanında çalışabilirsin. Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun olduysan mühendis olarak çalışmaya başlayabilirsin. Bu firmaların kriterlerine uyum sağlaman durumunda başvurularını tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.

Hizmet sektöründe öne çıkan şehirler hangileridir?

Hizmet sektöründe farklı firmaların bünyesinde farklı departmanlarda veya farklı şehirlerde çalışma olanağı bulabilirsin. Ankara’da veya farklı şehirlerde bulunan özel şirketleri araştırabilir uygun olduğun departmanda çalışmaya başlayabilirsin. Ankara’da bulunan yazılım şirketlerinin veya inşaat firmalarının ihtiyaç duyduğu departmanları araştırarak başvurularını tamamlayabilirsin. İstanbul, Adana, İzmir, Konya gibi Türkiye’nin pek çok şehrinde kariyer fırsatı yakalayabilirsin. Hizmet sektörü iş ilanları bay için yayınlanan kategorileri araştırabilir senin için uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.

Hizmet sektöründe çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Hizmet sektöründe çalışma koşulları ve alanları, çalışmayı düşündüğün firma ve departmana bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu firmalarda satış sorumlusu olarak çalışmayı düşünenler için çalışma alanı sahada sorumlu olduğu bölgelerden oluşurken ofis sorumlusu olarak çalışmayı düşünenler için çalışma alanı şirketin bağlı olduğu merkez ofislerden oluşur. 

Hizmet sektöründe stajyer olarak çalışma olanağı bulunur mu?

İstanbul’da veya farklı şehirlerde bulunan pazarlama şirketlerinde, bankalarda, hastanelerde okuduğun üniversite bölümüne bağlı olarak stajyer olarak çalışma olanağı bulabilirsin. Satış ve pazarlama alanında kendini geliştirmeye yönelik hedeflerin varsa endüstri mühendisliği veya sağlık alanında eğitimini sürdürüyorsan bu firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilirsin.